با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

گوگل ترندز نشان می دهد جستجوی کلمه بیتکوین همزمان با افزایش قیمت آن به ۱۹٫۴ هزار دلار به بالاترین میزان در سال ۲۰۲۰ رسیده است

حالت شب

داده های Google Trends نشان می دهد جستجوی “Bitcoin” با افزایش قیمت BTC به ۱۹،۴۰۰ دلار به بالاترین میزان سالانه رسیده است.
امروز قیمت بیت کوین (BTC) با افزایش قیمت به ۱۹،۴۱۲ دلار در جلسه معاملاتی صبح، روند صعودی خود را به سمت بالاترین سطح جدید افزایش داد.


نقشه بازار

تعیین بالاترین رقم واقعی برای بیتکوین تا حدودی قابل بحث است زیرا صرافی های مختلف ارقام مختلفی را ذکر کرده اند. به عنوان مثال، Coinbase 19892 دلار را به عنوان اوج قیمت بیتکوین ثبت کرده است ، در حالی که BitMEX و Binance به ترتیب ۱۹،۸۹۱ و ۱۹،۷۹۹ دلار را ثبت کرده اند. بنابراین، بیشتر معامله گران ، ۲۰،۰۰۰ دلار را به عنوان نقطه کانونی اصلی می دانند که بیتکوین به آن خواهد رسید.
عبور از ۱۹،۰۰۰ دلار سریعتر از آنچه انتظار می رفت اتفاق افتاد، به خصوص پس از سقوط قیمت بیت کوین به ۱۸۰۰۰ دلار در ساعت های عصر ۲۳ نوامبر. این افت تقریباً همزمان با افت ۳۰ درصدی XRP در Coinbase پس از بالا رفتن غیر عادی قیمت آلتکوین به ۰٫۹۲ دلار بود.

نمودار قیمت و تمایل بیت کوین (ساعتی).

داده های TheTie (پلت فرم داده های تجزیه و تحلیل اجتماعی) نشان می دهد که با شتاب از دست دادن قیمت بیت کوین در ۲۲ نوامبر و ۲۳ نوامبر، حس معاملات به علت این که معامله گران پیش بینی مجدد احتمال حمایت کمتر در منطقه قیمتی زیر ۱۸۰۰۰ دلار را داشتند ، ضربه قابل توجهی را متحمل شد.

قیمت بیت کوین در مقابل امتیاز تمایلات روزانه.

به گفته جوشوا فرانک ، بنیانگذار TheTIE:
“عملکرد احساسات روزانه نشان می دهد که سرمایه گذاران در طی ۲۴ ساعت گذشته در مقابل یک پنجره ۲۰ روزه مثبت یا منفی بوده اند. این معیار (احساس روزانه) از ۱۶ نوامبر زمانی که بیت کوین نزدیک به ۱۶ هزار دلار بود، مثبت (بالای ۵۰) بود. برای مثبت ماندن عملکرد احساسات روزانه، بحث ها باید به طور مستمر مثبت و مثبت تر شوند. بنابراین اگر حس سرمایه گذاران طی ۲۰ روز گذشته مثبت باشد، باید در ۲۴ ساعت گذشته نیز این حس مثبت تر باشد تا امتیاز بالاتر از ۵۰ باشد. “

این نشان می دهد که صرف نظر از پولبک های قوی به ۱۸۰۰۰ دلار یا کمتر، اکثر افرادی که در بیتکوین قیمت گذاری می کنند یا ردیابی می کنند، هنوز هم در مورد چشم انداز دارایی دیجیتال در مقایسه با داده های احساسات و قیمت تاریخی، بسیار خوشبین هستند.

جستجوی گوگل برای بیت کوین به بالاترین حد در سال ۲۰۲۰ می رسد.
داده های Google Trends همچنین نشان می دهد که جستجو برای اصطلاح “Bitcoin” امروز نیز به بالاترین قیمت ۲۰۲۰ رسیده است زیرا قیمت بیش از ۱۹،۰۰۰ دلار افزایش یافته است اما این رقم در حد بالاترین رقم در دسامبر ۲۰۱۷ نیست.

قیمت بعدی بیت کوین چیست؟


نمودار ۴ ساعته بیتکوین / دلار .

همانطور که در نمودار ۴ ساعته نشان داده شده است ، افزایش نرخ بیت کوین به ۱۸۰۰۰ دلار ، یک کف دوقلو درست در حمایت اصلی ایجاد کرد و گاوها(بخش های صعودی) برای خرید در افت قیمتی با ۳ افزایش پی در پی حجم وارد عمل شدند.
در زمان نوشتن این مطلب، قیمت مجدداً تا سطح حمایت پایین ۱۸۹۰۰ دلار نزول کرده است و اگر این سطح را نتواند حفظ کند، حمایت بعدی ۱۸،۶۵۰ دلار است که کمی بالاتر از میانگین متحرک ۲۰ است و حجم بالای زیادی در VPVR (اندیکاتور محدوده قابل مشاهده پروفایل حجم معاملات) دارد.
مشابه حرکتی که تا ۱۸۰۰۰ دلار افزایش یافت، یک دوره یکپارچگی و حمایت برای حفظ حرکت در یک روند صعودی طبیعی است.

به گفته مت بلوم ، رئیس تجارت جهانی فروش در EQUOS:

“بیت کوین برای رسیدن به بالاترین سطح جدید تمرکز کرده و بسیار بعید به نظر می رسد که با نزدیک شدن به این حد، نتواند رکورد ۲۰۱۷ را بشکند. با کم بودن مقاومت در سطوح بالا، به سمت هدف بعدی صعودی می رود. با استفاده از سطوح اصلاحی فیبوناچی ، ۲۹۱۰۰ دلار را به عنوان هدف می بینیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *