با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

کاردانو و اتریوم وارد یک مسابقه جدی می شوند

حالت شب

به گزارش آکادمی بیتکوین به نقل از zycrypto، کاردانو این نکته را مخفی نگه نداشته است که قصد دارد اتریوم را به عنوان مطلوب ترین شبکه بلاک چین از بین ببرد. در حالی که بیت کوین هنوز با ارزش ترین رمزارز است ، اتریوم وقتی صحبت از برنامه هایی می شود که در شبکه آن اجرا می شوند، سلطان است.


هوسکینسون ، علیرغم اینکه در کنار ویتالیک بوترین یکی از بنیانگذاران اتریوم بوده است ، به دنبال این است که اتریوم را سر جای خود بنشاند . او اخیراً به شدت از اتریوم به عنوان شبکه ای که توسط چند نخبه کنترل می شود که با هزینه بقیه سود می برند انتقاد کرد.
حال ، با قراردادهای هوشمند ، کاردانو قرار است رقیب بسیار بزرگتر خود را به طور جدی به چالش بکشد. برای اولین بار ، کاردانو می تواند یک بخش بزرگ از بخش پر رونق DeFi را اشغال کند. اتریوم در این بخش برتر است ، و هر پلتفرم های DeFi در شبکه آن ساخته شده است. بایننس اسمارت چین نیز در حال ظهور است ، اما هنوز هم در مقایسه با اتریوم کم رنگ است.
یکی از دلایلی که سیستم عامل های DeFi اتریوم را انتخاب می کنند ، قراردادهای هوشمند است. اینها پایه و اساس DeFi هستند که امکان مبادله خودکار ارزش را بدون وجود نهاد مرکزی فراهم می کنند. با این حال ، هزینه های اتریوم سیستم عامل های DeFi را محدود کرده و باعث شده است که برای اکثر افراد غیرقابل دسترسی باشد.
کاردانو می تواند قانون بازی را عوض کند ، همان معاملات اتریوم را انجام می دهد اما فقط با یک پنی. در سیستم عامل هایی مانند یونی سواپ، انجام یک مبادله امروز برای کاربر ۹٫۷ دلار هزینه دارد. با این حال ، اگر همین پلتفرم یونی سواپ به کاردانو مهاجرت کند ، انجام همان معامله کمتر از یک سنت هزینه دارد.
با قراردادهای هوشمند ، کاردانو می تواند وارد سایر حوزه های نوظهور مانند NFT ها شود ، بخشی که در ماه های اخیر منفجر شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *