با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

کاردانو هاردفورک جدید “قفل کننده توکن ها” را پیش از سیستم گوگن رونمایی می کند

حالت شب

کمپانی توسعه دهنده کاردانو ( IOHK)، خبر از ارایه هاردفورک جدید پروتکل کاردانو در اواسط ماه دسامبر داده است.


کوین هاموند، مهندس نرم افزار شاغل در IOHK، اخیراً افشا نموده است که طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، کاردانوهارد فورک جدیدی را تجربه خواهد کرد که در واقع بخشی از انتقال آن به دوران توسعه شبکه گوگن (Goguen) است. اگرچه بیشتر ناظران هارد فورک ها را با آسیب های جدی همراه می دانند، اما هاموند معتقد است که این رویداد در کاردانو به روشی بسیار متفاوت صورت می پذیرد:
“کاردانو هاردفورک ها را به طور خودکار و بدون متوقف کردن تولید بلوک کنترل می کند. این کار امکان ایجاد یک روند ارتقای منحصر به فرد را فراهم می کند که اجازه می دهد ویژگی های جدید به راحتی معرفی شده و قابلیت های سیستم عامل توسعه یابند. “

این هارد فورک برای معرفی قابلیت های جدید به شبکه کاردانو و فعال کردن ویژگی “قفل کردن توکن ها” طراحی شده است که نحوه استفاده از توکن را در دفتر کار ثبت می کند. به گفته هاموند، کاردانو به زودی ادغام سایر توکن های رایج قابل استفاده در کنار رمزارز بومی آن یعنی ADA را در این بلاکچین امکان پذیر می کند.
کاردانو برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ توسط چارلز هوسکینسون راه اندازی شد و از آن پس به خاطر ظرفیت مقیاس بندی و ویژگی های پیشرفته قرارداد هوشمند آن، از سوی طرفداران با عنوان “قاتل اتریوم” شناخته شد. این پروژه به دلیل نقشه راه وقت گیر خود که تاکنون بر اصول فاندامنتال بلاکچین و تمرکززدایی متمرکز بوده است، مشهور است. با ارتقاء شبکه و راه اندازی گوگن ، ادغام قراردادهای هوشمند آغاز می شود.
ADA یکی از برجسته ترین رمزارزها در سال گذشته بوده است و این نشانه ای است بر اینکه سرمایه گذاران نسبت به پیشرفت توسعه شبکه کاردانو دیدگاهی صعودی دارند. توکن ADA از ابتدای سال جاری تاکنون، بیش از ۴۰۰٪ سوددهی داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *