با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

چرا قیمت بیتکوین درست پس از لمس ۱۸٫۵ هزار دلار، ۶ درصد سقوط کرد؟

حالت شب

بیت کوین پس از نزدیک به ۱۸،۵۰۰ دلار در صرافی‌های بایننس و کوین‌بیس به شدت افت کرد، اما تحلیلگران ارشد پیش‌بینی می‌کنند که سرمایه گذاران سازمانی، این نرخ را خریداری کنند.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از نزدیک شدن به ۱۸،۵۰۰ دلار در Binance و Coinbase به شدت کاهش یافت. این کاهش در حالی انجام شد که سفارشات فروش بزرگ، هم در بورس های محلی و هم در بورس های آتی مشاهده شد.

نمودار ۱۵ دقیقه ای BTC / USD. منبع: TradingView.com

بیت کوین ۱۸٫۵ هزار دلاری، در کوتاه مدت، به عنوان منطقه مقاومت کلیدی به نظر می‌رسد.

 

دو دلیل اصلی وجود دارد که بیت کوین با افت سریع  از قیمت ۱۸،۵۰۰ دلار روبرو شده است ، و این باعث شده که ارزهای رمزنگاری شده دیگری مانند Ether (ETH) حتی با مشکل بیشتری اصلاح شوند.

 

اول، سطح ۱۸،۵۰۰ دلار همچنان بزرگترین سطح مقاومت قبل از یک بالاترین سطح جدید از ۲۰،۰۰۰ $ است. از این رو، این یک منطقه مهم برای دفاع از فروشندگان است، زیرا نقض ۱۸٫۵۰۰ دلار احتمال برگزاری تجمع گسترده‌تر را افزایش می دهد.

 

دوم، اکثریت قریب به اتفاق آدرسهای بیت کوین سودآور هستند زیرا بیتکوین در حال آزمایش یک ناحیه مقاومت مهم است. با استناد به IntoTheBlock ، ۹۹٪ از آدرس‌های BTC اکنون در وضعیت سوددهی قرار دارند. این احتمال بازگشت، سود ناشی از سود را افزایش می‌دهد.

 

دن تاپریو، بنیانگذار ۱۰T Holdings، نسبت به چشم انداز میان مدت بیت کوین ابراز اطمینان کرد. او گفت که “پسران بزرگ” یا پول هوشمند احتمالاً این افت‌ها را می‌خرند.

نمودار قیمت هفتگی بیت کوین. منبع: بلومبرگ، دن تاپيرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *