با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

پولکادات با پیشی گرفتن از ریپل به رتبه چهارم بازار رمزارزها دست یافت

حالت شب

پولکادات DOT با افزایش ارزش بازار به رتبه چهارم دست یافت.

با صعود ارزش بازار برخی از رمزارزها گام های بزرگی را برداشتند که توکن DOT پولکادات یکی از آن هاست.
براساس ارقام پورتال تحلیلی پیشرو Coingecko ، دات پس از افزایش ۲۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، از نظر ارزش بازار به چشم به جایگاه ریپل دوخته است. این باعث می شود تا پولکادات به چهارمین رمزارز بزرگ از لحاظ ارزش بازار تبدیل شود.

قیمت توکن Polkadot قبل از اینکه کمی عقب نشینی کند و به ۱۴٫۴۵ دلار در زمان نوشتن برسد، از پایین ترین سطح روزانه یعنی زیر ۱۱ دلار افزایش یافته است و در بالاترین سطح ۱۴٫۸۰ دلار به سر می برد. همانطور که Coingecko گزارش داد، این حرکت بزرگ قیمت، ارزش بازار آن را به ۱۳٫۷ میلیارد دلار رساند.
برعکس ، XRP طی ۲۴ ساعت گذشته تنها موفق به کسب ۳٫۷٪ سود شده است که برای گرفتن محدوده ۰٫۳۰ دلار کافی نبوده است. ارزش بازار آن در حال حاضر دقیقاً زیر DOT با ۱۳٫۵ میلیارد دلار است.
آمارهای مربوط به پلتفرم اختصاصی Polkadot تخمین می زند که با استفاده از رقم تیراژ کمی بیش از یک میلیارد توکن، ارزش بازار آن حتی بالاتر از ۱۴٫۸ میلیارد دلار باشد. آمار رمزنگاری Messari شباهت زیادی به این آمار دارد و همچنین نشان می دهد DOT با ۳ میلیارد دلار اختلاف در ارزش بازار XRP را پشت سر گذاشته است.

کوین مارکت کپ متعلق به Binance تنها سایتی است که با این امر مخالف است زیرا گزارش می دهد عرضه DOT ​​ده درصد کمتر از ریپل است. CMC دیرهنگام Polkadot را لیست کرد که یک رقیب برای اتریوم و اسمارت چین بایننس کوین به شمار می رود.
Polkadot اساساً یک پروتکل چند زنجیره ای است که دارای تعدادی “پاراچین” (شارد در اتریوم) است و بر روی فناوری خود به نام سابسترا”Substrate” کار می کند ، که یک چارچوب بلاکچین است. این پلتفرم کاملاً قابل همکاری است و به سایر بلاکچین ها اجازه می دهد تا به عنوان زنجیره جانبی به شبکه متصل شوند و پروتکل بلاکچین توانایی پردازش هزاران تراکنش در ثانیه را دارد که منجر به دریافت لقب جدید «قاتل اتریوم» شده است.
آخرین به روزرسانی، که ممکن است یک محرک باشد، راه اندازی شبکه آزمایشی پاراچین Rococo بود که از اواخر دسامبر به طور مستقیم اجرا شد. اکنون طبق نظر انجمن، Polkadot در حال کسب شرکای بیشتری است.

از دیگر عوامل حرکت محرک می توان به مشکلات مربوط به DeFi در اتریوم با تشدید تقاضا برای مقیاس گذاری، همراه با ساختار فنی قوی بازار اشاره کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *