با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

هدیه ۲۴۵۰۰ دلاری بیت کوین برای کریسمس! رکورد قیمتی جدیدی دیگر!

حالت شب

قیمت بیت کوین همزمان با جشن کریسمس، توانست رکورد قیمتی جدیدی را به ثبت برساند.

قیمت بیت کوین توانست در تاریخ امروز ۲۵ دسامبر(۵ دی)، بار دیگر سطح قیمتی ۲۴۰۰۰ دلار را بشکند. این اتفاق همزمان با جشن کریسمس افتاد و می تواند برای فعالان بازار بسیار نوید بخش باشد.

نمودار کندل یک ساعته بیتکوین

داده های وبسایت های Cointelegraph، Coin360 و TradingVeiw نشان می داد که بیت کوین در حال تست کردن مقاومت ۲۴۰۰۰ دلاری در روز کریسمس می باشد.

بیت کوین توانست این سطح قیمتی را نهایتا بشکند و سقف قیمتی تاریخی جدیدی را در ۲۴۵۰۰ دلار(داده های صرافی Bitstamp)، به ثبت برساند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که بیت کوین در روز های گذشته توانست در برابر ریزش قیمتی ناشی از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از شرکت ریپل، به خوبی مقاومت کند.

برای برخی، این حرکت بیت کوین کاملا پیش بینی شده بود.  Michaël van de Poppe، تحلیلگر وبسایت Cointelegraph بر این عقیده بود که افزایش چیرگی بیت کوین تا قبل از شروع ماه ژانویه(دی) می تواند موجب به ثبت رسیدن این رکورد قیمتی جدید بشود.

” چیرگی بیت کوین بر بازار همیشه در ماه دسامبر(دی) به بیشترین میزان خود رسیده است و این روند هر سال تکرار می شود.”

“احتمال رخ دادن چنین روندی در سال میلادی جاری بالاست. مخصوصا این که جو روانی بازار برای آلت کوین ها در سه ماهه ی اول سال ۲۰۲۱، بسیار مثبت است.”

 

آلت کوین ها به ریپل پاسخ مثبت دادند

با شروع تعطیلات، احتمال خرید های حجم بالا توسط موسسات مالی کمتر مورد انتظار است. این امر بعد از تعطیلات موجب بالا رفتن نقدینگی و بالا رفتن قیمت خواهد شد.

چندی پیش شرکت میکرواستراتژی  اعلام کرد که موجودی بیت کوین این شرکت به بیش از ۷۰۰۰۰ رسیده است و آن ها برای خرید بیت کوین به  صورت مرحله ای اقدام کرده اند و دست به خرید ناگهانی و پامپ  بازار نزده اند.

در همین حین، در بازار آلت کوین ها هم جشن کریسمس برقرار است. اتریوم توانست سطح قیمتی ۶۰۰ دلار را باز پس گیرد و ریپل توانست بعد از افت ۶۰ درصدی در پی اتفاقات اخیر، بار دیگر خودش را به ۰٫۳۵ دلار برساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *