با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

علت رشد ۳۰ درصدی کاردانو در روزهای اخیر چه بود؟

حالت شب

ارزش بازار رمزارزها در پی فروش چند روزه که با کاهش سریع ارزش بازار بیت کوین به زیر ۴۶۰۰۰ دلار ، بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت، نشانه هایی از رشد را نشان می دهد.

در حالی که اکثر آلت کوین ها وارد مرحله تثبیت شده اند که شامل بازآزمایی از سطح حمایت های زیربنایی است ، پس از تحولات جدید در خوش بینی سرمایه گذاران ، چندین پروژه شروع به بازپس گیری زمین از دست رفته کرده اند.

یکی از این رمزارزها کاردانو است.

کاردانو ADA سال را با جرقه ای صعودی آغاز کرد که شاهد افزایش ۶۲۴ درصدی از ۰٫۱۶۵ دلار در ۲ ژانویه به بالاترین قیمت ۱٫۲۰ دلار در ۲۰ فوریه بود. اصلاح شدید این هفته قیمت را به ۰٫۸۰ دلار کاهش داد ، اما واضح است که معامله گران در افت قیمتی شروع به خریداری کرده اند.

چارت ۴ ساعته کاردانو

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه اعضای انجمن پروتکل ونوس پیشنهاد ورود ADA به پروتکل ونوس تأیید کرده اند، پس از نوسان پایین در ۰٫۸۰ دلار ، قیمت آدا با رشد ۳۰ درصدی به ۱٫۰۵ دلار رسیده است.

داده های VORTECS  از Cointelegraph Markets Pro در ۱۴ فوریه ، قبل از افزایش قیمت اخیر، چشم انداز صعودی ADA را تشخیص داد.

امتیاز VORTECS، ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد ، بایننس در ۱۰ فوریه استیکینگ را معرفی کرد و امتیاز VORTECS برای ADA در ۱۴ فوریه در ۸۸ به بالاترین سطح رسید.

بنابراین یکی از علل رشد کاردانو ارتباطات میان زنجیره ای و ادغام با دیفای ها بوده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *