با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

عروسی اتری / ازدواج یک زوج در بلاکچین اتریوم با کارمزد ۵۸۷ دلاری

حالت شب

به گزارش  آکادمی بیتکوین به نقل از کوین تلگراف، یک زوج کالیفرنیایی برای جاودانه ساختن ازدواج خود در بلاک چین اتریوم از انگشترهای توکنیزه شده استفاده کرده اند.
ربکا رز و پیتر کاچرگینسکی ، کارمندان برجسته صرافی کوین بیس، نشان داده اند که چگونه از بلاکچین اتریوم برای ازدواج قانونی استفاده کرده اند.


کاچرگینسکی یک قرارداد هوشمند اتریوم به نام Tabaat نوشت که “حلقه” های توکن دار NFT را به صورت توکن TBT برای کیف پول زوجین صادر می کرد. Tabaat معنای عبری حلقه است.
کاچرگینسکی قرارداد هوشمند ۲۲۱۸ خطی را در ۱۰ مارس ایجاد کرد ، هزینه ساخت این قرارداد ۰٫۲۵ اتریوم بود که در این لحظه تقریباً ۴۵۰ دلار ارزش دارد. یک ساعت پس از انعقاد قرارداد ، سه معامله دیگر با هزینه اضافی ۰٫۰۰۴۸ ETH یا ۸۷ دلار از Tabaat ارسال شد – که نشان می دهد تهیه توافق نامه ازدواج حدود ۵۳۷ دلار هزینه دارد.

این مراسم خود شامل دو معامله بود – انتقال “حلقه های” NFT از قرارداد به رز و کاچرگینسکی. در کل ، این مراسم ۴ دقیقه طول کشید تا توسط شبکه اتریوم تأیید شود و ۵۰ دلار هزینه ماینر را در برداشت.
متوسط هزینه عروسی فیزیکی در ایالات متحده تقریباً ۲۵۰۰۰ دلار است.
این ان افت تی NFT ها انیمیشنی از دو دایره ای است که در نهایت یکی می شوند و توسط هنرمندی به نام Carl Johan Hasselrot تصویرگری شده است. رز، در توییتر گفت:

 

“بلاکچین، بر خلاف اشیا فیزیکی ، برای همیشه ماندگار است. غیرقابل توقف است ، سانسور آن غیرممکن است و به مجوز کسی احتیاج ندارد. همانطور که عشق باید باشد. چه چیزی ممکن است عاشقانه تر از این باشد. “

این اولین ازدواج مبتنی بر بلاکچین نیست، DLT برای اولین بار برای ازدواج در اکتبر ۲۰۱۴ مورد استفاده قرار گرفت. دیوید موندروس و جویس بایو ازدواج خود را با اسکن یک کد QR در مراسمی که در یک کنفرانس خصوصی بیت کوین در دیزنی ورلد در در اورلاندو فلوریدا برگزار شد ، رسمی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *