با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

“شکی نیست” که قیمت بیت کوین ۲۰ هزار دلار را رد می کند.

حالت شب

دن تاپیرو به آنتونی پمپلیانو گفت که ۱۵ تریلیون دلار سرمایه نهادی می تواند به بیت کوین سرازیر شود و قیمت ها را به ۵۰۰۰۰۰ دلار برساند.
دن تاپیرو ، بنیانگذار Gold Bullion International ، معتقد است که تنها زمان لازم است تا قیمت بیت کوین در آستانه شش رقمی قرار گیرد.
تاپیرو در صحبت با آنتونی پمپلیانو در Pomp Podcast ، اظهار داشت که از نظر افزایش قیمت، بیت کوین پادشاه است، با این حال او معتقد است که سرمایه گذاران باید طلا و بیت کوین را با هم داشته باشند:

“در پنج سال آینده، من می توانم طلا را در قیمت ۴۰۰۰ دلار ببینم، یعنی دو برابر. اما اگر طلا ۴۰۰۰ دلار باشد ، بیت کوین احتمالاً چیزی بین ۳۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار است ، یعنی ۲۰ ، ۳۰ برابر “

وی در ادامه افزود:

“من واقعاً فکر نمی کنم کسانی در جهان طلا وجود داشته باشند که در مورد بیت کوین بحث نکنند.”

تاپیرو معتقد است که سرمایه گذاران نهادی و نهنگ های مالی احتمالاً بین پنج تا ۱۵ درصد از سهام خود را در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند و خاطرنشان کرد که ارزش این بخش در حال حاضر ۱۰۰ تریلیون دلار است:

“این یک تکه بزرگ است. منظورم این است که ۱۵٪ از ۱۰۰ تریلیون دلار ۱۵ تریلیون دلار است. “

وی توضیح داد ، بیت کوین برای سیستم فیات مانع است و هنگامی که سقف بازار آن به تریلیون دلار برسد ، کنترل آن برای سرمایه گذاران بزرگتر، مانند طلا آسان تر خواهد شد.

اما طلا، ذخیره ارزش است و این تنها یک جنبه از بیت کوین است. بیت کوین یک شبکه کامل است و به همین دلیل او معتقد است که این شبکه بسیار بزرگتر از طلا خواهد بود:

“تردیدی نیست که بیت کوین بهتر از طلا عمل می کند.”

تحلیلگران دیگر نیز به همین ترتیب در مورد بیت کوین خوشبین هستند. برایان استس، مدیر ارشد سرمایه گذاری Off Chain Capital ، به رویترز گفت که “بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در یک سال برای بیتکوین کششی ندارد.” و همچنین پیش بینی کرد که تا پایان سال ۲۰۲۱ قیمت بیتکوین به ۲۸،۸۰۰ دلار برس.

جیم کرامر، میزبان CNBC نیز به آینده بیت کوین معتقد است. کرامر، که در بازار صعودی ۲۰۱۷ به بیت کوین مشکوک بود، اخیراً اظهار داشت که از آن زمان فهمیده بود که بیت کوین محافظ خوبی در برابر تورم است و همچنین بچه هایش می توانند آن را درک کنند:

“من فکر می کنم که بچه های من ، وقتی ارث من را به دست می آورند ، با طلا احساس راحتی نخواهند کرد و با رمزنگاری احساس راحتی می کنند.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *