با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

سیاستمدار ۱۹ ساله اوکراینی ۲۴ میلیون دلار رمزارز رمونرو دارد

حالت شب

مقامات دولت اوکراین در حال سرمایه گذاری در رمزارز هستند.

یک مقام تازه منصوب شده در اوکراین رسماً دارایی رمزارز خود را اعلام کرده است که شامل مقدار قابل توجهی رمزارز مونرو (XMR) می باشد.

روستیسلاو سولود ، معاون ۱۹ ساله اداره منطقه ای کراماتورسک و پسر سیاستمداران اوکراینی ناتالیا کورولفسکا و یوری سولود ، از دارایی ۱۸۵۰۰۰ واحدی XMR خبر داد که ارزش آن در زمان انتشار این مطلب حدود ۲۴٫۵ میلیون دلار بود.

طبق اعلامیه ای که در تاریخ ۲ دسامبر منتشر شد، سولود در مارس ۲۰۱۵ ، هنگامی که ۱۴ ساله بود، مالک این ثروت مونرو شد.

در آن زمان، هر مونروحدود ۰٫۵۰ دلار معامله می شد، بدین ترتیب قیمت خرید آن در حدود ۹۰ هزار دلار بود. مطابق این اظهارنامه، این خرید برای خانواده سولود Solod 1.6 میلیون خرونیا هزینه داشته است (حدود ۶۵۰۰۰ دلار، با توجه به نرخ ارز در مارس ۲۰۱۵).

در مارس ۲۰۲۰ ، آژانس ملی پیشگیری از فساد اوکراین مجموعه ای از دستورالعمل ها را برای مقامات جهت اظهار دارایی های رمزارز خود منتشر کرد. مقامات دولتی باید نام دارایی ها، تاریخ خرید، مقدار و ارزش کلی رمزارز را در آخرین روز دوره گزارش فاش کنند.

با این حال ، طبق گفته مایکل چوبانیان، وکیل دارایی های رمزارز در اوکراین، این الزامات اخیر به طور ضعیف اجرا می شود. او به کوین تلگراف گفت:

“در حال حاضر مجازاتی برای  عدم ارایه اطلاعات صحیح در اظهارنامه وجود ندارد و […] آنها می توانند هر چیزی را بنویسند و هیچ سازمان رسمی دولتی ابزارها یا مهارت ها و توانایی لازم برای بررسی میزان رمزارز یا فقدان آن را ندارد. “

چوبانیان در ادامه اظهار داشت که برخی مقامات می توانند ادعای داشتن رمزارز برای پنهان کردن دارایی های غیرقانونی را داشته باشند. وی گفت:

“حتی می توانید ۱۰۰ میلیون بیت کوین را اعلام كنید، زیرا هیچ كسی نمی فهمد و بررسی نمی كند.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *