با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

سقوط بیت کوین به کمتر از ۱۸۰۰۰ دلار؛ سطوحی که باید زیر نظر داشته باشید

حالت شب

بیت کوین در ادامه روند نزولی خود از بالاترین سطح قیمتی اش، به کمتر از ۱۸۰۰۰ دلار در ۹ دسامبر رسید.

نمای بازار رمزارزها

یک تحلیلگر: بیت کوین همچنان اصلاح خواهد شد

داده ها نشان می دهد که ساعاتی پس از سقوط از سطح میانگین متحرک کلیدی، بیت کوین (BTC) حمایت ۱۸۰۰۰ دلاری خود را از دست داده است.

در زمان نگارش این مطلب ، کف قیمتی نزدیک به ۱۷،۶۰۰ دلار ثبت شده است که سقوط ۲۴ ساعته را به بیش از ۷ درصد می رساند.

چارت روزانه بیت کوین

اوضاع برای بیت کوین پس از از دست دادن حمایت بالاتر ناخوشایند شد. داده های اکسچنج ها نشان می دهد سفارشات خرید قابل توجهی در سطح ۱۶۲۰۰ دلار ایجاد شده است. فشار فروش در هفته گذشته ، سقوط ناگهانی قیمت نزدیک به سطح ۲۰،۰۰۰ دلاری را نشان می داد.

دفتر سفارش بیت کوین

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر کوین تلگراف، روز چهارشنبه به “سومین آزمایش سطح حمایت و بریک داون” اشاره کرد.

“چندین بار آزمایش یک سطح، آن را قویتر نمی کند. روند نزولی ادامه خواهد داشت؟ من اینطور فکر می کنم، مگر اینکه قیمت مجددا به سطح ۱۸،۵۰۰-۱۸،۷۰۰ دلار دست یابد، در غیر این صورت شاهد اصلاح بیشتری خواهیم بود. “

معامله گران در خصوص عدم پر شدن شکاف ۱۳۰۰ دلاری بازار آتی (CME) نگران بودند. با وجود کف قیمتی زیر ۱۷۰۰۰ دلار، انگیزه دیگری برای سقوط بیشتر قیمت بیت کوین (Bitcoin) در کوتاه مدت ایجاد شده است.

هرچند ون د پوپ و دیگر تحلیلگران کاملاً خوش بین هستند، اما خاطرنشان کردند که سطح پایین تر امکان خرید برای مشتریان با حجم زیاد را فراهم می کند.

پلن بی (PlanB) نیز روز سه شنبه با شروع روند نزولی گفت :

“ببینید که چگونه معامله گران و دست های ضعیف بازار بیت کوین های خود را به سرمایه گذاران قدرتمندی مانند گری اسکیل ، پی پل ، اسکوئر ، مایکرواستراتژی و غیره منتقل می کنند. این بیت کوین ها از بازار حذف می شوند و به سیستم ذخیره سازی سرد منتقل شده و سال ها در آنجا نگهداری می شوند.”

تحلیلگر کمی PlanB سه شنبه با شروع نزول بیت کوین، اظهار داشت:

“ببینید که چگونه معامله گران و سوداگران ضعیف بیت کوین های خود را به معامله گران قوی قوی مانند Grayscale ، Paypal ، Square ، MicroStrategy و غیره منتقل می کنند.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *