با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

ریپل ۱۵ میلیون دلار از سهام خود از مانی گرام فروخت

حالت شب

همکاری ریپل با MoneyGram ممکن است مانند گذشته گرم نباشد اما نتیجه خوبی دارد.
Ripple Labs بخش عمده ای از سرمایه گذاری سال ۲۰۱۹ خود را در MoneyGram فروخته است.
از ۲۷ نوامبر تا ۴ دسامبر، Ripple Labs تعداد ۲،۲۶۴،۱۱۳ سهم MoneyGram (MGI) را فروخت. این شرکت فناوری در مجموع ۱۵،۳۰۳،۷۹۲٫۶۰ دلار سود خالص از این فروش کسب کرد.
ارزش سهام MoneyGram در ماه های اخیر افزایش یافته است، از ۲٫۹۴ دلار در اول اکتبر به ۸٫۵۳ دلار در ۲۳ نوامبر. به دلیل اخبار فروش ریپل، قیمت سهام MoneyGram به ۶٫۵۴ دلار کاهش یافته است.
علیرغم اخبار زیاد مبنی بر گسترش ادغام بین این شرکت و Ripple در طول سال ۲۰۱۹، به نظر می رسید مشکلات روابط دو شرکت در اوایل سال جاری حل شده است. با این حال ، سخنگوی Ripple به Cointelegraph گفت:

“ریپل افتخار شراکت در تحول رشد دیجیتالی شرکت MoneyGram را داشته است. این صرفاً یک تصمیم مالی منطقی برای تحقق برخی از سودهای حاصل از سرمایه گذاری ریپل در شرکت MGI است و به هیچ وجه تاثیری در وضعیت فعلی مشارکت ما ندارد.”

ریپل در ابتدا ژوئن گذشته خبر سرمایه گذاری عمده در MoneyGram را اعلام کرد که منجر به استفاده از فناوری xRapid برای تسریع در پرداخت ها شد. XRapid از توکن XRP برای تسهیل نقدینگی استفاده می کند.
ریپل، که هنوز ۴۸ میلیارد XRP در اختیار دارد، در چندین سال گذشته تلاش کرده است تا سهم خود از توکن های ریپل را کاهش دهد، هرچند افزایش قیمت اخیر ممکن است این رویکرد را تغییر دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *