با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

ترس از تورم ، پول های عظیم را روانه بیت کوین خواهد کرد

حالت شب

به گزارش آکادمی بیتکوین به نقل از zycrypto، براساس گزارش های جدید ، ترس از تورم در حال حاضر بیش از نیمی از جمعیت آمریکا را درگیر خود کرده است. در تحقیقی که توسط CivicStudy انجام شد ، مشخص شد که ساکنان ایالات متحده خود را در مورد تورمی که می تواند در آینده نزدیک کشور را به تکان در آورد ، آماده می کنند. بر اساس این گزارش ، “در یک نظرسنجی از بیش از ۲۶۰۰ پاسخ دهنده ، ۷۷٪ گفتند که حداقل تا حدودی نگران تورم هستند.”


طبق الگوی بازار از سال گذشته ، فضای بیشتری برای افزایش ارزش بیت کوین وجود دارد زیرا انتظار می رود فشار خرید افزایش یابد.
رمزارزهای برجسته می توانند از مجموعه دیگری از تازه واردان استقبال کنند. این بار نه از نهادها ، نهنگ های مستقل ، بلکه از نظر جمعیتی طبقه کارگر آمریکا. دهه هفتادی‌ها و دهه هشتادی‌ها از این گروه ها مستثنی نیستند ، زیرا آنها نیز نسبت به سقوط اقتصادی قریب الوقوع ابراز نگرانی کرده اند.
در میان تمام پاسخ دهندگان، دهه هفتادی‌ها و دهه هشتادی‌ها ابراز نگرانی شدید نسبت به اقتصاد کرده اند در حالی که نسل X با سن بین ۳۵ تا ۵۴ بیشترین نگرانی را در مورد اثرات تورم داشته اند.
اگرچه این ترس عمدتا سیاسی است ، اما بیشتر این افراد کسانی هستند که به خاطر پاندمی کرونا ساعات کارشان کاهش و در نتیجه حقوق آنها نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
“به طور طبیعی افرادی که در نتیجه بیماری همه گیر کرونا ساعات کاری یا حقوق خود را کاهش داده اند ، نسبت به ایده تورم و معنای آن برای هزینه های زندگی عمومی بسیار حساس هستند.”
ظهور تورم ، علی رغم شرایط ناکارآمد زندگی که مجبور به سازگاری شده اند ، می تواند آسیب بیشتری به این گروه ها وارد کند.
“اگر اکنون تأمین هزینه های زندگی دشوار است ، تصور کنید که تورم چقدر می تواند مشکلات را از این که هست نیز بیشتر کند”.
راه حل مقابله با تورم با استفاده از بیت کوین راه حل پیشنهادی پل تودور برای سرمایه گذاران است. برای طبقه کارگر ، بیت کوین خود را به عنوان بهترین شرط بندی نشان می دهد و در این زمان ، توصیه های این میلیاردر مفید خواهد بود. این گروه ها به احتمال زیاد با چک محرک خود بیت کوین خریداری می کنند.
طبق یک نظرسنجی مستقل که توسط Mizuho Securities انجام شد ، بسیاری از ساکنان آمریکا قصد داشتند بخش قابل توجهی از چک های محرک ۱۴۰۰ دلاری را در بیت کوین یا سهام سرمایه گذاری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *