با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

تایلر وینکلوس: “باهوش ترین افراد در اتاق نشسته و بی سر و صدا بیت کوین می خرند”

حالت شب

بازیگران نامدار مالی، خرید بیت کوین را ادامه می دهند.

در طول سال ۲۰۲۰، تعداد انگشت شماری از غول های مالی سنتی، از جمله سرمایه گذاران میلیاردر پاول تودور جونز و شرکت هوش تجاری مایکرواستراتژی، انبوهی از بیت کوین (BTC)  را در اختیار گرفته اند. تایلر و کامرون وینکلووس، بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال جمینی (Gemini)، اظهار داشتند: این سرمایه گذاری ها بخشی از ورود نقدینگی کلان به بیت کوین BTC هستند.

تایلر در مصاحبه با CNBC ، که روز جمعه منتشر شد ، گفت:

“آن ها پیچیده ترین سرمایه گذاران و باهوش ترین افراد  هستند که در اتاقی نشسته و بیت کوین را بی سر و صدا خریداری می کنند، بنابراین این  فومو نیست.”

بر خلاف خریداران خرد در سال ۲۰۱۷،  نهادهای اصلی در این کار دست دارند.

در طول سال جاری، علاوه بر تودور جونز و میکرو استراتژی، استنلی دراکن مایلر ، میدان جک دورسی،  MassMutual و Guggenheim Partners همگی به طور کلان بیت کوین خریداری کرده اند. بازی رمزنگاری شده آنها مطابق با فضای ناپایدار اقتصادی جهانی است که با تلاش هایی برای چاپ پول همراه است.

بیت کوین اغلب به عنوان ذخیره ارزش و مصون سازی در مقابل تورم با طلا مقایسه می شود. دراکن میلر و تودور جونز خود را با چنین روایتی هماهنگ می کنند.

تایلر وینکلوس افزود:

” شرکتهای سهامی عام مانند Square و مایکرواستراتژی  پول خزانه خود را به بیت کوین اختصاص می دهند زیرا آنها به نگران تورم و عواقب ناشی از چاپ پول و قرنظیه های ناشی از بیماری همه گیر کوئید ۲۰۱۹  هستند.”

برادران دوقلوی تایلر در پاسخ به پرسشی درباره نوسانات بیت کوین به عنوان دارایی برای معاملات، بیت کوین را یک استراتژی “خرید و نگهداری” در مقایسه با طلا دانستند. تایلر گفت:

“ما بیت کوین را در حال حاضر به عنوان ذخیره ارزش درخشان می بینیم که باعث اختلال در طلا می شود و همین امر ما را به بازار ۹ تریلیون دلاری بیت کوین هدایت می کند.”

وی افزود:

“بنابراین نیازی نیست که بیت کوین به عنوان ارز استفاده شود، و اگر این رمزارز واقعا ذخیره ارزش محسوب می شود نوسانات آن زیاد مهم نیست.”

این میلیاردر همچنین انتظار دارد که با گذشت زمان سطح نوسانات رو به کاهش باشد.

در زمان انتشار این مطلب، ارزش بازار بیت کوین در حدود ۳۳۵ میلیارد دلار است و فاصله زیادی با ۹ تریلیون دلار دارد، اگرچه این دارایی اخیراً بالاترین قیمت خود در سال ۲۰۱۷ را شکسته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *