با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

بازگشت اوراکل ها: رشد شدید پروتکل باند، API3 و DIA

حالت شب

پروژه های اوراکل یکی از زیرمجموعه هایی است که طی چند هفته گذشته در حال رشد بوده است زیرا برخی از معامله گران تمرکز خود را از NFT ها به سوی اوراکل ها تغییر داده اند.

توکن های غیرمثلی (NFT) در چند ماه گذشته نقل مجالس بوده اند ، اما با شروع سه ماهه دوم برای بازارهای مالی جهانی ، ممکن است معامله گران به دنبال فرصت های در سایر بخشهای بازار کریپتو باشند .

پروژه های اوراکل یکی از زیرمجموعه هایی است که طی چند هفته گذشته در حال رشد بوده است زیرا برخی از معامله گران تمرکز خود را از NFT ها به سوی اوراکل ها تغییر داده اند.

چارت روزانه BAND/USDT vs. API3/USDT vs. DIA/USDT 

همانطور که در بالا نشان داده شده ، Band Protocol (BAND) ، API3 و DIA سه پروژه اوراکل هستند که طی هفته گذشته وارد رشد شدید شده اند.

 

BAND/USDT

پروتکل Band یک پلت فرم شگفت انگیز داده متقابل است که در شبکه Cosmos (ATOM) فعالیت می کند. این پروتکل داده ها و API های دنیای واقعی را جمع آوری می کند و داده ها را به منظور تسهیل در تبادل اطلاعات بین منابع داده های درون زنجیره ای و خارج از زنجیره ، به برنامه های داخلی و قراردادهای هوشمند ارائه می دهد.
بین ۱ ژانویه و ۱۳ فوریه قیمت BAND تقریباً ۳۰۰٪ افزایش یافت و سپس در مارس معامله ین توکن بین ۱۱ تا ۱۵٫۳۰ دلار انجام شد.

چارت ۴ ساعته BAND/USDT 

فعالیت پروتکل پس از مشخص شدن نقش این تیم در آوردن VeChain (VET) به Linear Finance (LINA) در ۲۶ مارس شروع به افزایش کرد. توسعه دهندگان همچنین اعلام کردند که به کمک خود در آوردن دارایی های جدید به اکوسیستم LINA ادامه خواهند داد.
افشاگری بعدی مبنی بر اینکه BAND با SCB 10X ، یکی از بزرگترین مسسات مالی در تایلند همکاری داشته است ، جنبش بیشتری را به دست آورد و در اول آوریل آن را به بالاترین سطح ۱۷٫۷۸ دلار رساند ، که ۶۰٪ نسبت به هفته گذشته افزایش داشت.

 

API3/USDT

ای پی آی ۳ (API3) یک پروژه اوراکل است که توسط DAO اداره می شود و متمرکز بر ایجاد API های کاملاً غیرمتمرکز و بومی بلاکچین (dAPI) است که داده را از اوراکل شخص اول را جمع آوری می کند.
از آنجایی که پروتکل چندین همکاری جدید از جمله همکاری با Option Room ، Royale Finance (ROYA) ، MobiFi و Bridge Mutual (BMI) را اعلام کرد پرایس اکشن برای این توکن از اول مارس آغاز شد و در این ماه ادامه داشت.

چارت ۴ ساعته API3/USDT

از زمان رسیدن به پایین ترین قیمت در ۳٫۲۸ دلار در ۲۸ فوریه ، قیمت API3 با ۲۲۰٪ رشد به بالاترین قیمت ۱۰٫۵۰ دلار در اول آوریل رسید.

 

DIA/USDT

دیا DIA یک پلت فرم داده متن باز و اوراکل برای اکوسیستم DeFi است که فعالان بازار را قادر می سازد داده های معتبر را تهیه ، تأمین و به اشتراک بگذارند. اساساً ، این پروتکل پلی قابل اعتماد و قابل تأیید بین داده های خارج از زنجیره از منابع مختلف و قراردادهای هوشمند درون زنجیره ای فراهم می کند که می تواند برای ساخت انواع DApp های مالی مورد استفاده قرار گیرد.

این پلتفرم تجزیه و تحلیل داده ها ، ارائه دهندگان داده و کاربران داده را گرد هم می آورد تا فضایی را برای اطلاعات مالی باز در یک اکوسیستم قرارداد هوشمند ایجاد کند که مانند ویکی پدیای داده های مالی است.

چارت ۴ ساعته DIA/USDT

پس از آن که در ۲۸ فوریه به پایین ترین سطح ۱٫۸۷ دلار کاهش یافت ، DIA همکاری های متعددی را در ماه مارس نشان داد ، از جمله ادغام با Polkadot (DOT) parachain Moonbeam که منجر به افزایش قیمت ۱۵۰ درصدی DIA به بالاترین سطح ۴٫۷۹ دلار در اول آوریل شد.
اندکی بعد راه اندازی شبکه DIA Univesity Student در ۱۲ مارس ، یک کاتالیزور بالقوه دیگر برای رشد فعلی دیا محسوب می شود.

در کل ، DIA طی ماه مارس همکاری با هشت پروژه مختلف بلاکچین و شرکت را اعلام کرد ، نشان می دهد که این تیم در مورد هدف خود برای ایجاد یک سیستم اوراکل شبکه ای که داده های قابل اعتماد برای اکوسیستم ارز رمزنگاری را فراهم می کند جدی است
به نظر می رسد که اوراکل آماده ادامه روند صعودی است که در ژانویه آغاز شد زیرا فناوری بلاکچین و رمزارزها مورد توجه بیشتر سرمایه گذاران و بخش تجارت قرار می گیرند.
با شروع هیاهوی تبلیغاتی در پس NFT ها ، توکن های اوراکل می توانند گروه بعدی باشند که سرمایه گذاران را جلب کرده و به بالاترین رکورد های جدید در تاریخ می رسند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *