با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

اصلاح بیت کوین به زیر ۳۵ هزار دلار علی رغم بسته حمایتی ۱٫۹ تریلیون دلاری بایدن

حالت شب

بیت کوین به زیر ۳۵۰۰۰ دلار اصلاح قیمتی کرد و سپس با حمایتی در ناحیه ۳۴۳۰۰ دلار رو به رو شد. در زمان نوشتن این خبر، قیمت بزرگترین رمز ارز بازار در ناحیه ۳۵۳۰۰ دلار قرار دارد.

داده های سایت TradingView نشان می دهد که جفت ارز BTC/USD به پایین ترین قیمت خود در روز جمعه رسیده است و سطح ۳۴۰۰۰ دلاری به عنوان یک حمایت برای آن عمل می کند.

در روز گذشته شاهد این بودیم که بیت کوین توانست سطح ۴۰۰۰۰ دلاری را لمس کند. اما طولی نکشید که بیت کوین به کانال رنج قیمتی که از ابتدای هفته شکل داده بود بازگشت. افت قیمتی قبلی نشان دهنده ی آن بود که بیت کوین به حرکت خود در این کانال رنج ادامه خواهد داد. حمایت این کانال در ۳۰ هزار دلار و مقاومت آن در ۴۰ هزار دلار قرار دارد.

Michaël van de Poppe، تحلیلگر سایت Cointelegraph در این خصوص گفت:

“تثبیت قیمتی بیت کوین می تواند یک نشانه ی بسیار سالم برای بازار ارز های دیجیتال، بعد از یک حرکت عظیم به سوی ۴۱۵۰۰ دلار باشد. بیت کوین بعد از پس زده شدن قیمت در ناحیه ۴۰ هزار دلار به یک نقطه ی جهشی نزدیک می شود. حقیقت این است که ادامه ی تثبیت قیمتی، قبل از ادامه ی حرکت صعودی، رفتاری کاملا سالم برای بازار می باشد.”

تحلیل های هاوینگ بیت کوین، پتانسیل رشد ۷ برابری بیت کوین را نشان می دهد!

افت قیمتی بیت کوین با افزایش شاخص دلار در پی رونمایی بسته ی حمایتی ۱٫۹ تریلیون دلاری بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا، همراه شده است. بر خلاف جاذبه ی سنگین افزایش دلار های موجود در جهان، بازار های مالی واکنش مثبتی را نسبت به برنامه های بایدن نشان دادند و حتی شاخص دلار به سمت بالا حرکت کرد؛ اما به قیمت افت بیت کوین، زیرا که این دو، همبستگی معکوسی با یک دیگر دارند.

Joseph Young تحلیلگر Cointelegraph در این خصوص گفت:

“شاخص دلار در حال شکست سطوح در تایم فریم های مختلف است. یک بازیابی قدرتمند از سطح حمایتی چند ماهه. برخی معتقد اند این موضوع برای بیت کوین، طلا و دیگر دارایی های ضد تورمی، خبر بدی می باشد.”

او همچنین اشاره کرد که در بازار های فیوچرز، باور سرمایه گذاران در خصوص خرید در کف قیمتی، مشکل بیشتری را ایجاد کرده و پتانسیل رالی قیمتی را از بین برده است.

با این حال، بیت کوین با وجود هاوینگ، عملکرد ضعیف تری را در مقایسه با رالی قیمتی قبلی تجربه کرده است. طبق داده های زنجیری، بیت کوین همچنان پتانسیل رشد های بیشتر را دارد.

او گفت: ” این رالی قیمتی در ۴۰ هزار دلار پایان نمی یابد. با مقایسه ی چرخه ی صعودی قبلی می توان دید که بیت کوین قابلیت این را دارد که ۷ برابر شود.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *