با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

ارزش بازار کاردانو پس از رالی ۱۰۰ درصدی آن از بیت کوین کش پیشی گرفت

حالت شب

در هفته گذشته ، قیمت کاردانو بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافت و از بیت کوین پیشی گرفت و به ششمین رمزارز بزرگ تبدیل شد.
قیمت کاردانو (ADA) در هفته گذشته بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافت و از بیت کوین(BCH) پیشی گرفت و از لحاظ ارزش بازار به ششمین رمزارز بزرگ جهان تبدیل شد.
در طی چند هفته گذشته دو عامل عمده در پشت افزایش شدید ADA وجود دارد. اولاً، بیشتر رمزارزها در پی روند صعودی بیت کوین به ۳۶۴۰۰ دلارصعود ناگهانی داشتند و کاردانو برخی از مهمترین ارتقاءهای شبکه را در سال ۲۰۲۱ انجام خواهد داد.

نمودار روزانه کاردانو

هیجان ناشی از استقرار قرارداد هوشمند کاردانو

کاردانو در سال ۲۰۲۰ شبکه اصلی شلی را راه اندازی کرد و شروع به رشد کاردانو به عنوان یک پروتکل بلاکچین اثبات سهام کرد.
انتشار شلی یک نقطه عطف مهم برای کاردانو بود ، که باعث شد احساسات کلی در مورد ADA در طول سال ۲۰۲۰ بهبود یابد.
با این حال ، قراردادهای هوشمند کاربردی هنوز در بلاک چین کاردانو مستقر نشده اند. وقتی قراردادهای هوشمند فعال هستند، پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در مقیاس بزرگ و سایر برنامه های غیرمتمرکز می توانند بر مبنای کاردانو راه اندازی شوند.
محققان آکادمی بایننس اظهار داشتند که انتشار قراردادهای هوشمند کاربردی بخشی از به روزرسانی گوگن است. با توجه به اهمیت این به روزرسانی، به نظر می رسد تمایل بازار به مورد ADA در حال بهبود است. در این گزارش آمده است:

“از دسامبر سال ۲۰۲۰ ، قراردادهای هوشمند عملکردی نمی توانند در بستر بلاکچین مستقر شوند. به عنوان بخشی از نقشه راه، این کار به عنوان بخشی از به روزرسانی گوگن ارائه می شود. به دنبال گوگن، دوران باشو بر بهینه سازی مقیاس پذیری و قابلیت همکاری متمرکز است ، و دوره ولتر یک سیستم خزانه داری برای رسیدگی به حاکمیت معرفی می کند. “
قراردادهای هوشمند در کاردانو با بلاکچین های دیگر متفاوت است زیرا به توسعه دهندگان اجازه می دهد بر اساس شرایط برنامه ریزی شده، قراردادهای هوشمند “خوداجرا” را کدگذاری کنند. این به توسعه دهندگان و برنامه های غیرمتمرکز امکان انعطاف بیشتری را می دهد. Emurgo ، یک شرکت راه حل های بلاکچین، نوشت:
“این قراردادها، هنگامی که روی بلاکچین کاردانو نوشته می شوند ، ارزش دید کامل را برای همه شرکت کنندگان در قرارداد فراهم می کنند، در عین حال بسیار امن هستند و با توجه به شرایط برنامه ریزی شده، خود اجرا می شوند.”

حرکت فعلی تا حد زیادی تکنیکال است

اگرچه کاردانو دارای ارتقاهای عمده در آینده است، اما هیچ گونه ارتقا بزرگی در طول دوره رالی ۱۰۰ درصدی اش اعلام نشد.
تحلیلگران تکنیکال و معامله گران روند صعود ناگهانی ADA را در اواخر دسامبر سال ۲۰۲۰ پیش بینی کردند، زیرا دارایی های رمزنگاری کلان به طور هم زمان صعود کردند.
در تاریخ ۳۰ دسامبر، مایکل ون دو پوپه، تاجر تمام وقت در بورس سهام آمستردام، گفت که او معتقد است کاردانو در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ عملکرد خوبی خواهد داشت. او نوشت:

“یکی از پلتفورم هایی که در سه ماهه آینده عملکرد خوبی خواهد داشت، فکر می کنم کاردانو باشد. رمزارزهای اساسی احتمالاً اول در حال صعود هستند و این نیز قطعاً یک رمزارز عمدهاست. با حفظ ۰٫۱۱ دلار (یا ۰٫۱۵ دلار)، من فکر می کنم ما به سمت ۰٫۲۷ و یا ۰٫۴۰ دلار ادامه خواهیم داد. “

ترکیبی از عوامل تکنیکال و انتظارات موجود از انتشار قراردادهای هوشمند کاربردی در سال ۲۰۲۱ به احتمال زیاد به این حرکت صعودی دامن زد.
در کوتاه مدت ، تحلیلگران می گویند تا زمانی که بیت کوین بالاتر از ۳۴،۰۰۰ دلار تثبیت شود و مومنتوم تکنیکال را نشان دهد ، انتظار می رود که آلت کوین های دارای ارزش بازار بیشترمانند کاردانو، عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *