با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

آنتونی ساسانو: ارزش ۳۵ میلیارد دلاری کاردانو در بازار توجیه پذیر نیست

حالت شب

به گزارش آکادمی بیتکوین به نقل از کریپتو پوتیتو، آنتونی ساسانو یکی از معروف ترین و موافقان و سرمایه گذاران اتریوم می گوید: ارزش ۳۵ میلیارد دلاری کاردانو در بازار توجیه پذیر نیست

کاردانو (ADA) بار دیگر در کانون توجه است زیرا قیمت آن نتوانست روند نزولی فعلی بازار رمزارزها را دنبال کند. ADA در حال حاضر تقریباً در تمام بازه های زمانی افزایش یافته است و توانسته است بار دیگر مقام سوم را از نظر ارزش بازار بدست آورد.

با این حال ، آنتونی ساسانو ، یکی از معروف ترین و موافقان و سرمایه گذاران اتریوم، بر این عقیده است که فاندامنتال کاردانو به حدی نیست که ۲۵٪ از ارزش بازار اتریوم را داشته باشد.
اما این در حالی است که طی هفت روز گذشته بیش از ۲۰ درصد کاهش یافته است.
از طرف دیگر ، کاردانو هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. بر اساس اطلاعات CoinGecko ، در زمان تظنیم این خبر، این رمزارز در هر بازه زمانی سبز بوده و تقریباً ۳۰٪ افزایش هفتگی دارد.

همانطور که در نمودار بالا دیده می شود ، ADA موفق شده است از اصلاحات اخیر به طرز درخشان عبور کند و در حال حاضر بالاتر از سطحی که از آن عقب نشینی کرده بود معامله می شود.
این امر باعث شده است که کاردانو به سومین رمزارز بازار از لحاظ ارزش بازار تبدیل شود، ارزش سهام ADA اکنون ۳۵ میلیارد دلار است. این بدان معنی است که ارزش کل بازار آن در حال حاضر در حدود ۲۱٪ ارزش بازار اتریوم می باشد.

آنتونیو ساسانو اظهار داشته:
این واقعیت که کاردانو – پلتفرمی که دارای قراردادهای هوشمند نیست – صرفاً براساس روایت و وعده ها ۳۵ میلیارد دلار ارزش دارد ، نمونه کامل این است که چرا رمزنگاری با ۹۹٪ روایت ، و ۱٪ فاندامنتال کار می کند.

از این بدتر ، بازار می گوید کاردانو ۲۵٪ اتریوم ارزش دارد”

 

در بسیاری از اظهار نظرها اتفاق نظر وجود دارد که سرمایه گذاران خرد باعث افزایش قیمت ADA می شوند. خصوصاً با توجه به تحولات اخیر ، آدا می تواند شایستگی هایی داشته باشد.

همین چند روز پیش ، ژن سیمونز ، باسیست افسانه ای گروه KISS ، فاش کرد که او ۳۰۰۰۰۰ دلار از رمزارز کاردانو را به این دلیل خریداری کرده است که “خرید رمزارزهایی مانند بیت کوین […] از عهده اکثر مردم خارج است. […] من ADA را دوست دارم زیرا هرکسی می تواند در آن سرمایه گذاری کند. “

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *