با عرض خوش آمد، برای خرید پکیج آموزشی، ابتدا در سایت ثبت نام نموده سپس اقدام به خرید نمایید. برای خرید دوره به بخش "دوره های آموزشی" مراجعه نمایید.
0

آرامش بعد از طوفان: بیت کوین قیمت ۴۶ هزار دلار را پس از آخر هفته خونین پس می گیرد

حالت شب

با افزایش بیت کوین به ۴۶۰۰۰ دلار، پولکادات۱۰ درصد رشد کرد و اتریوم ۱۴۰۰ دلار را پس گرفت، ارزش بازار کریپتو مجدداً به بالاتر از ۱٫۴ تریلیون دلار رسید.

به گزارش آکادمی بیتکوین به نقل از cryptopotato.com، به دنبال تعطیلات آخر هفته خونین و افت به ۴۳۰۰۰ دلار ، بیت کوین حدود ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود را بازپس گرفت. اکثر آلت کوین ها نیز بعد از پایین ترین سطوحح دیروز واکنش مثبتی نشان داده اند و اتریوم بالاتر از ۱۴۰۰ دلار و بایننس کوین BNB به ۲۲۰ دلار رسیده است.

 

بیتکوین بالاتر از ۴۶ هزار دلار

چند روز گذشته برای رمزارزهای اولیه خوب نبود زیرا خرس ها کنترل شدیدی داشتند و قیمت را به پایین سوق دادند. دیروز نیز از این قاعده مستثنی نبود زیرا ارزش بیتکوین به تدریج در حال کاهش بود ، و به کمی بیش از ۴۳،۰۰۰ دلار رسید. این پایین ترینقیمت بیت کوین طی سه هفته گذشته بود.

بعلاوه ، گزارشاتی منتشر شد مبنی بر اینکه ماینرهای بیتکوین، دست از فروش برداشته اند که دلیل اصلی حرکت قیمت ها بود.

از آن زمان به بعد به نظر می رسد وضعیت مثبت تر باشد زیرا بیت کوین خیز برداشت و ۴۰۰۰ دلار به ارزش خویش افزود که آن را به تقریبا ۴۷۰۰۰ دلار رساند. با این وجود این رمزارز کمی عقب نشست و در حال حاضر حدود ۴۶۰۰۰ دلار است.

این سطح خاص با توجه به جنبه های تکنیکال در واقع اولین خط مقاومت بیتکوین در مسیر صعودی است. اگر آن را قاطعانه تسخیر کند ، موانع پیش رو ۴۸۰۰۰ و ۵۰،۰۰۰ دلار است. متناوباً ، در صورت سقوط مجدد قیمت ، خطوط پشتیبانی با ۴۴۷۵۰ دلار ، ۴۴۰۰۰ دلار و ۴۲،۷۶۰ دلار می توانند کمک کنند.

آلتکوین ها سبز شدند؛ اتریوم ۱۴۰۰ دلار

بیشتر آلت کوین ها نیز در هفته گذشته یا همین وضعیت روبرو بوده اند. اتریوم که کمتر از ده روز پیش به بالاترین قیمت خود یعنی بالاتر از ۲۰۰۰ دلار رسیده بود ، به ۱۳۰۰ دلار سقوط کرد. اگرچه پس از این افت ۳۵ درصدی قیمت ، اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته مقداری ارزش خود را بدست آورد و با قیمت ۱۴۳۰ دلار معامله شد.

Cardano (6٪) ، Binance Coin (6٪) ، Ripple (3٪) ، Litecoin (5٪) و Chainlink (5٪) نیز از دیروز رشد کرده اند. پولکادات Polkadot با ۹٪ افزایش به ۳۴ دلار بیشترین رشد را داشته است.

آلت کوین هایی که دستآوردهای بیشتری داشتند عبارتند از: Fantom (35٪) ، Ravencoin (30٪) ، Polygon (29٪) ، Venus (26٪) ، Voyager Token (22٪) ، PancakeSwap (18٪) ، Solana (18٪) ، Aave () 18٪) ، Maker (15٪) و Reserve Rights (14٪).

در نهایت ، سرمایه تجمعی بازار تمام رمزارزها از کمترین میزان دیروز ۹۰ میلیارد دلار افزایش یافته و بالاتر از ۱٫۴ تریلیون دلار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *